Mercedes-Benz

Oryginalne Części Mercedes-Benz w partslink24.

Łatwość i wygoda zamawiania.
partslink24

Internetowa platforma handlu częściami wielu marek partslink24 to Twój "całodobowy sklep” z oryginalnymi częściami. Na całym świecie z partslink24 korzysta ponad 48 tysięcy klientów, którzy mają tam dostęp do ponad ośmiu milionów oryginalnych części zamiennych różnych producentów.

Od lipca 2016 roku na partslink24 znajduje się lista elektronicznych katalogów części do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych Mercedes-Benz, Unimog i smart. Jako klient biznesowy możesz korzystać z możliwości całodobowego zamawiania Oryginalnych Części Mercedes-Benz na indywidualnych warunkach. Dostawa oryginalnych części odbywa się komfortowo za pośrednictwem sieci sprzedawców Mercedes-Benz.

Zasięgnij informacji i zarejestruj się teraz.

Rozwiązanie typu One Stop Shopping: wyszukuj, znajdź, zamów.

Partslink24 oferuje Ci dostęp do kompletnego asortymentu oryginalnych części, oryginalnych części regenerowanych i oryginalnych akcesoriów. Intuicyjny interfejs użytkownika i spójna prezentacja danych katalogowych umożliwia nieskomplikowane i szybkie wyszukiwanie części. Dzięki temu nie tylko zyskasz czas, ale również możliwość realizacji całego procesu ‒ od wyszukania części po jej zamówienie ‒ w jednym kroku.

Twoje korzyści w skrócie:
  • Dostęp do kompletnego katalogu części Mercedes-Benz z jednoznaczną identyfikacją części dzięki funkcji wyszukiwania numerów identyfikacyjnych pojazdu
  • Łatwość wyboru dealera oraz informacje o dostępności części i kosztach dostawy
  • Możliwość zamawiania online przez całą dobę
  • Przegląd wszystkich złożonych zamówień ułatwiający planowanie zleceń
  • Atrakcyjne akcje sprzedażowe i rabaty
  • Szybka i efektywna praca w ramach zrozumiałego i komfortowego systemu