Mercedes-Benz

Nagrody DEKRA dla Mercedes-Benz

Podczas Targów Motoryzacyjnych Motor Show 2015 w Poznaniu, stowarzyszenie DEKRA przyznało nagrody dla najbardziej bezawaryjnych samochodów używanych. Mercedes-Benz triumfował w aż dwóch kategoriach!

W kategorii "Wyższa klasa średnia / Klasa wyższa" zdecydowanym zwycięzcą okazał się Mercedes-Benz Klasy E. To pojazd z wieloma pozytywnymi właściwościami - od lat zajmuje on czołowe miejsca w Raportach DEKRA, tym razem jednak deklasując konkurencję. Wszystkie wersje zaliczające się do klasy E wyróżniają się świetnym komfortem, dużą ilością miejsca i perfekcyjnym wykonaniem. Dzięki zastosowaniu wysokogatunkowych materiałów, nawet w czteroletnich egzemplarzach zwykle trudno jest znaleźć ślady użytkowania. Wraz ze zwycięstwem w swojej klasie w raporcie samochodów używanych DEKRA, aktualna Klasa E osiąga po raz kolejny najwyższą notę - również w kategorii „niezawodność”.

Kategoria "Samochody terenowe" to natomiast zwyciestwo Mercedesa GLK. Wprowadzony w 2008 roku model stawia na pełny program w średniej klasie: ten SUV na bazie klasy C oferuje zarówno jakość wykonania i niezawodność na poziomie premium, jak i dobre własności, jeśli chodzi o poruszanie się po drogach i poza nimi. Dzięki niskiej usterkowości, w klasie SUV Mercedes GLK w Raporcie Samochodów Używanych DEKRA w 2015 roku zajął 1. miejsce.

Niezawodne, używane Mercedesy znajdziecie Państwo w ofercie Duda-Cars Pre-Owned: