Mercedes-Benz

smart Center Duda-Cars

Zapraszamy do naszych salonów w Poznaniu i Wrocławiu.


Samochody smart królują na ulicach europejskich metropolii. Pomimo tego, że jest to jedna z najmłodszych europejskich marek motoryzacyjnych, sprzedano już ponad 500.000 egzemplarzy flagowego modelu. Po raz pierwszy w Wielkopolsce i na Dolnym Śląsku w ofercie dealera samochodowego pojawi się marka samochodów smart.

Smart to jedna z najmłodszych marek samochodowych na rynku. Powstała w 1994 roku, a jej nazwa pochodzi od pierwszych liter założycieli firmy: producenta zegarków Swatch i Mercedesa oraz słowa art (sztuka). W 1998 roku zadebiutował samochód, jakiego dotąd świat nie widział - smart city coupé, dzisiaj znany jako fortwo. Mierzący niewiele ponad 2,5 m długości dwuosobowy pojazd mógł parkować w poprzek miejsc parkingowych i był klasą samą dla siebie. Również dzisiaj smart nie ma sobie równych w mieście, a marka jest obecna już w 46 krajach świata.

Smart to idealne auto do parkowania w mieście, designerskie, ale przede wszystkim oszczędne. Choć smarty są niewielkie, to gwarantują najwyższe standardy bezpieczeństwa.

- Wierzymy, że smart podbije wielkopolskie i dolnośląskie drogi. Zarówno Poznań jak i Wrocław to miasta, w których bardzo trudno zaparkować. Pojazdy smart potrzebują zaledwie 2/3 powierzchni regularnego miejsca parkingowego. Dzięki temu łatwiej i szybciej możemy zaparkować nasze auto. – mówi Marcin Duda, Prezes Zarządu Duda-Cars. Smart to auto przeznaczone dla młodych, aktywnych ludzi, którzy stawiają na nowatorskie rozwiązania ekologiczne. W przyszłości chcemy rozmawiać z władzami miasta oraz właścicielami dużych parkingów o wydzielaniu specjalnych stref i preferencyjnych warunkach dla właścicieli pojazdów tej marki- dodaje Marcin Duda.

Pod koniec 2014 roku odbyła się premiera nowego smarta - i to w dwóch wersjach nadwoziowych, 2- oraz 4-drzwiowej, czyli fortwo oraz forfour. Dotychczasowe znaki rozpoznawcze modelu - atrakcyjny design, wyjątkowa zwrotność i wydajność czy wreszcie doskonałe wykorzystanie przestrzeni - uzupełnia bogatsza gama wyposażenia z dziedziny bezpieczeństwa i multimediów, a także dojrzalszy układ jezdny z poszerzonym o 10 cm rozstawem kół oraz nowoczesne zespoły napędowe z dwusprzęgłową przekładnią zautomatyzowaną.

We wrześniu 2015 roku zadebiutowała odkryta wersja dwumiejscowego smarta - smart fortwo cabrio.

Umów się już dziś na jazdę testową u naszych doradców!

Wrocław: Kamil Pietrzak tel. +48 71 780 08 27
Poznań: Marcin Spychała tel. +48 61 864 44 71

Zapraszamy również na naszą stronę internetową: www.duda-cars.smart-center.com oraz na stonę na Facebooku smart Center Duda-Cars.