Tytuł Dealer Roku 2017 wędruje do Duda-Cars

Serdeczne podziękowania dla wszystkich Państwa oraz naszych pracowników

Mamy ogromny zaszczyt poinformować, że nasza firma zdobyła Tytuł Dealer Roku 2017.

Podczas gali, która odbyła się 12 kwietnia 2017 roku, firma Mercedes-Benz Duda-Cars otrzymała najważniejsze w sieci dealerskiej Mercedes-Benz Polska wyróżnienie – miano Dealera Roku. Na decyzję o przyznaniu kolejnego tytułu złożyły się: najlepsza jakość obsługi Klientów, najwyższa sprzedaż samochodów osobowych w Polsce oraz uzyskiwane wyniki finansowe.

Spośród 12.019 sztuk osobowych Mercedesów sprzedanych w całym ubiegłym roku
w Polsce, aż 1.321 trafiło do klientów Duda-Cars. Był to najlepszy wynik w kraju, dający dealerowi blisko 11% udział w rynku. Firma może także pochwalić się największą sprzedażą sportowych modeli Mercedes-AMG – 317 sztuk. Najlepszą jakość obsługi klienta udało się osiągnąć nie tylko stosowaniem najwyższych standardów, ale także rozszerzaniem oferty
o nowe usługi i produkty. W ubiegłym roku portfolio dealera powiększyło się m.in.
o wyłączną dystrybucję ekskluzywnych rowerów Rotwild, czy wprowadzenie marki Legends Duda-Cars, posiadającej w swojej ofercie już ponad 130 klasycznych modeli Mercedes-Benz.

W przełomowym dla firmy roku 2016, powiększyła się ona o nowe oddziały we Wrocławiu
i Lesznie, które dołączyły do poznańskiego salonu. W najbliższych planach jest zakończenie gruntownej modernizacji wrocławskiego salonu oraz oddanie do użytku zupełnie nowego obiektu w okolicach Poznania.