Mercedes-Benz

Pakiet Gwarancyjny

Gwarancja Twojego spokoju.

Gwarancja Twojego Mercedesa niebawem się kończy? Chcesz nadal cieszyć się ochroną? Skorzystaj z Pakietu Komfort. To rozwiązanie, które chroni właścicieli samochodów Mercedes-Benz przed kosztami nieoczekiwanych napraw po upływie 2-letniej ochrony gwarancyjnej.*

Przedłuż ochronę nawet do 5 lat

Oferujemy dwie opcje długości ochrony pojazdu: 24 miesiące i 120 tys. km oraz 36 miesięcy i 150 tys. km. Pakiet Komfort zaczyna obowiązywać pierwszego dnia po upływie 2-letniej ochrony gwarancyjnej. Dzięki temu łączny okres ochrony pojazdu wydłuża się nawet do 5 lat!

Twój Mercedes-Benz w rękach specjalistów

Wszystkie naprawy w ramach Pakietu Komfort przeprowadzane są w Autoryzowanych Serwisach Mercedes-Benz,dzięki czemu właściciel pojazdu ma pewność, że jego samochodem opiekują się najlepsi specjaliści.

Ciesz się jazdą bez ryzyka dodatkowych kosztów

Pakiet Komfort eliminuje ryzyko wydatków związanych z nieprzewidzianymi naprawami, gwarantując spokój w trzecim, czwartym, a nawet piątym roku eksploatacji pojazdu. Po przystąpieniu do programu właściciel samochodu nie ponosi kosztów usług i części objętych zakresem ochrony!

Tylko oryginalne części

Naprawy w ramach Pakietu Komfort wykonywane są przy użyciu wyłącznie oryginalnych części Mercedes-Benz z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

Dodatkowy atut przy sprzedaży

Jeśli zdecydujesz się sprzedać swój pojazd objęty Pakietem Komfort, zyskasz dodatkowy atut w oczach nowego nabywcy. Samochód z dodatkową ochroną jest wart więcej, co przekłada się na wyższą cenę odsprzedaży.


*Szczegółowy zakres ochrony zawarty jest w OWU Pakiet Komfort.