Mercedes-Benz

Legends Duda-Cars

We make your dreams come true.
evo

Samochody klasyczne marki Mercedes-Benz.

Uczestnicząc w wyznaczaniu trendów przez markę Mercedes-Benz, jako jej dealer, Duda-Cars, chce mieć jednocześnie swój udział w zachowywaniu niezwykle bogatego dziedzictwa producenta. Dlatego też wyjątkowy stosunek do produktów koncernu Daimler wyraża także poprzez wyszukiwanie, odrestaurowywanie i tworzenie kolekcji najbardziej kultowych modeli, jakie kiedykolwiek zjechały z taśm montażowych Mercedes-Benz. Swoją uwagę skupia przede wszystkim na egzemplarzach o wyjątkowej historii, sportowych doświadczeniach, czy wyprodukowanych w limitowanych, mocno ograniczonych seriach.

Niezależnie od tego, czy jest to majestatyczny W 126, poszukiwany przez kolekcjonerów na całym świecie niesamowity E 124 60 AMG, czy jedna ze 100 sztuk CLK DTM, w Duda-Cars dokładamy wszelkich starań, by każda trafiająca w ręce naszych specjalistów gwiazda Mercedesa odzyskała dawny blask. Skupowane i odrestaurowywane przez nas samochody to przede wszystkim wyjątkowe egzemplarze z lat 80-tych i 90-tych XX wieku oraz z początków lat dwutysięcznych. W niedalekiej perspektywie czasowej oferta będzie skierowana także dla Klientów indywidualnych oraz rozszerzana o kolekcjonerskie egzemplarze aut innych marek z tych samych lat produkcji.

Rozszerzenie działalności firmy o nowy projekt skierowany do prawdziwych miłośników motoryzacji, jest następstwem pasji i miłości osób zarządzających firmą do samochodów. Nie byłoby to jednak możliwe bez udziału fachowej wiedzy i doświadczenia, pomocnych zarówno w wyszukiwaniu, jak i profesjonalnym odrestaurowywaniu najbardziej wyjątkowych egzemplarzy. W poznańskim salonie Duda-Cars można zapoznać się z okresowo wymienianą ekspozycją klasycznych samochodów, porozmawiać na ich temat z doradcami oraz zapoznać się z aktualną kolekcją aut.

Nasza oferta obejmuje:
  • sprzedaż samochodów typu youngtimer marki Mercedes-Benz,
  • wyszukiwanie na rynku na specjalne życzenie Klienta klasycznych samochódw marki Mercedes-Benz,
  • odrestaurowanie i usługi cardetalingu samochodów klasycznych,
  • doradztwo dla Klienta, który chce zaalokować kapitał jako inwestycje w samochody klasyczne.
Wszelkich dodatkowych informacji udzieli Państwu nasz Doradca:
tel.: +48 61 864 44 96
e-mail: classic@duda-cars.mercedes-benz.pl.

Zapraszamy również na naszą stronę w serwisie otomoto:http://duda-cars.otomoto.pl/.

Zobacz aktualną ofertę dostępnych aut z kolekcji Legends Duda-Cars: