Mercedes-Benz

Klasa G W463

Kompletny pakiet aerodynamiczny Brabus dla Mercedes-Benz Klasy G.

W ofercie znajdują się nowe, kompletne zderzaki przednie oraz tylne, listwy progowe czy spoilery. Uzupełnieniem podstawowych produktów jest seria dodatków takich jak aerodynamiczne lotki, spoilery czy dokładki zderzaka. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty potwierdzające najwyższą jakość oraz posiadanie niezbędnych homologacji.

Super wytrzymałe felgi Brabus dla Mercedes-Benz Klasy G.

Oferujemy Państwu zarówno klasyczne, jednoczęściowe koła w rozmiarze 20 cali jak i super wytrzymałe felgi kute o średnicy 23 cali. Wszystkie modele dostępne są w wielu rodzajach wykończenia oraz rozmiarach. Pozwala to na wiele możliwości konfiguracji auta. W komplecie otrzymają Państwo również najwyższej jakości opony.

Pakiety mocy, zawieszenia oraz układy wydechowe Brabus dla Mercedes-Benz Klasy G.

W ofercie znajdują się kuracje wzmacniające zarówno dla silników Diesla jak i benzynowych. Zaczynając od pakietu dla silnika 350 BlueTEC, który zapewnia moc maksymalną 258 KM, poprzez wersję 63 AMG oferującą do 700 KM mocy aż po model 65 AMG dysponujący aż 800 KM oraz 1100 Nm. Legendarna Gelenda nigdy nie była tak szybka! Dla jeszcze prowadzenia polecamy natomiast nowe zawieszenie, pozwalające regulować nastawienia systemu w zależności od aktualnych potrzeb. O odpowiednie doznania dźwiękowe dbają natomiast nowe układy wydechowe. Oprócz niesamowitego dźwięku poprawiają również osiągi, dzięki obniżonej masie oraz zoptymalizowanemu przepływowi spalin.

Szeroki asortyment dodatków Brabus dla Mercedes-Benz Klasy G.

W ofercie znajdą Państwo zarówno elementy wewnętrzne jak i zewnętrzne. Wygląd auta uatrakcyjniają emblematy Brabus montowane na klapie bagażnika, masce czy błotnikach. Aby poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo za kierownicą legendarnej Klasy G oferujemy akcesoria najwyższej jakości, takie jak aluminiowe nakładki na pedały, ekskluzywne dywaniki z pikowanej skóry, podświetlane progi boczne czy nowy zestaw wskaźników. Najbardziej wymagającym Klientom polecamy kompletne obszycie wnętrza ściśle według zaleceń. Efekt końcowy ogranicza jedynie Państwa wyobraźnia!

Pełna oferta dostępna w katalogu:
W celu otrzymania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z Doradcą Duda-Cars.