Mercedes-Benz

Klasa C W205

Kompletny pakiet aerodynamiczny Brabus dla Mercedes-Benz Klasy C.

W ofercie znajdują się dodatki wykonane z kompozytów PUR, takie jak aerodynamiczne lotki, spoilery czy dokładki zderzaka. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty potwierdzające najwyższą jakość oraz posiadanie niezbędnych homologacji.

Super wytrzymałe felgi Brabus dla Mercedes-Benz Klasy C.

Oferujemy Państwu zarówno klasyczne, jednoczęściowe koła w rozmiarze 17 cali jak i super wytrzymałe felgi kute o średnicy 20 cali. Wszystkie modele dostępne są w wielu rodzajach wykończenia oraz rozmiarach. Pozwala to na wiele możliwości konfiguracji auta. W komplecie otrzymają Państwo również najwyższej jakości opony.

Pakiety mocy, zawieszenia oraz układy wydechowe Brabus dla Mercedes-Benz Klasy C.

W ofercie znajdują się kuracje wzmacniające zarówno dla silników Diesla jak i benzynowych. Zaczynając od pakietu dla silnika 180, który zapewnia moc maksymalną 177 KM, poprzez wersję 200 oferującą 225 KM mocy aż po silniki Diesla 220 BlueTEC dysponującym 205 KM oraz 250 BlueTEC o mocy 235 KM. Dla jeszcze pewniejszego prowadzenia polecamy natomiast nowe zawieszenie, pozwalające regulować nastawienia systemu w zależności od aktualnych potrzeb. O odpowiednie doznania dźwiękowe dbają natomiast nowe układy wydechowe. Oprócz niesamowitego dźwięku poprawiają również osiągi, dzięki obniżonej masie oraz zoptymalizowanemu przepływowi spalin.

Szeroki asortyment dodatków Brabus dla Mercedes-Benz Klasy C.

W ofercie znajdą Państwo zarówno elementy wewnętrzne jak i zewnętrzne. Wygląd auta uatrakcyjniają emblematy Brabus montowane na klapie bagażnika, masce czy błotnikach. Aby poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo za kierownicą, oferujemy akcesoria najwyższej jakości, takie jak np. aluminiowe nakładki na pedały. Najbardziej wymagającym Klientom polecamy kompletne obszycie wnętrza ściśle według zaleceń. Efekt końcowy ogranicza jedynie Państwa wyobraźnia!

Pełna oferta dostępna w katalogu:
W celu otrzymania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z Doradcą Duda-Cars.