Mercedes-Benz

Safety Experience 2020 - Tor Bednary - 21.07.2020

23.06.2020

Mercedes-Benz Safety Experience to innowacyjny program skierowany bezpośrednio do wszystkich miłośników marki Mercedes. Został przygotowany w oparciu o wieloletnie doświadczenie instruktorów Driving Academy, która w połączeniu z absolutnie innowacyjnymi rozwiązaniami w dziedzinie poprawy bezpieczeństwa czynnego oraz biernego jakie marka Mercedes-Benz oferuje klientom we wszystkich modelach dostępnych na rynku.
Licencjonowani instruktorzy
Przekonaj się, jak emocjonujace mogą być zajęcia z profesjonalnymi instruktorami jazdy ze szkoły Driving Academy.
Szkolenie odbywa się pod okiem kilkukrotnego mistrza Polski i pilota rajdowego z 14 letnim doświadczeniem - Roberta Hundla!
Wśród instruktorów szkoły są również Mistrzowie Polski oraz Europy w motorsporcie, którzy nauczą Cię jak bezpiecznie i pewnie czuć sie za kierownicą, oraz odkryją przed Tobą pełne spektrum możliwości samochodu!
Zakres szkolenia
Szkolenie odbędzie sie już 21.07.2020 r. i będzie trwało cały dzień. Program podzielony jest na kilka bloków teoretycznych i praktycznych.
Wykłady teoretyczne podczas których dowiesz się wszystkiego o najnowszych systemach bezpieczeństwa i systemach jezdnych. Omówione zostaną takie zagadnienia jak nadsterowność, podsterowność, techniki skrętu oraz balansowanie środkiem ciężkości. Dowiesz się również jak przewidywać i unikać zagrożeń na drodze.W części praktycznej zaprezentujemy działanie nowoczesnyh systemów wspomagających hamowanie, omówimy i wypróbujemy tehniki hamowania awaryjnego oraz nauczymu się jak sprawnie omijać przeszkody i wracać na pożądany tor jazdy.
To i wiele, wiele więcej czeka na Was w specjalnie przygotowanym ośrodku szkoleniowym.
Bednary Driving City
Jeden z najlepszych ośrodków doskonalenia techniki jazdy w Europie wyposażony w profesjonalne moduły szkoleniowe, m.in. nawadniane płyty poślizgowe, kurtyny wodne, specjalistyczny szarpak, unikalne na skalę europejską sztuczne wzniesienie wyposażone w mechaniczne przeszkody i nie tylko!
Skorzystaj już dziś! Oferta ważna tylko do 30 czerwca!
Wypełnij formularz na stronie www.duda-cars.pl/safetyexperience/, a nasz doradca oddzwoni i przedstawi szczegóły szkolenia.
Nie zwlekaj! Tylko do końca czerwca, szkolenie Safety Experience jest dostępne w wyjątkowej cenie 999 zł!