Mercedes-Benz

Firma.

Mamy przyjemność służyć Państwu już 10 lat. Dziękujemy!

Wszystko zaczęło się dawno, dawno temu… Od dziecięcych lat największą pasją naszego Prezesa – Marcina Duda – były samochody. Miłością do marki Mercedes-Benz „zaraził go” Ojciec – Pan Marek Duda, który twierdzi do dziś, że: „są samochody i są Mercedesy”.

Gdy tylko w 2005 roku pojawiła się szansa na stworzenie nowego punktu dealerskiego Mercedes-Benz w Poznaniu, zapadła decyzja i wszystko potoczyło się szybko. Wybrany został partner z rynku motoryzacyjnego - firma Auto-Watin – dysponująca wieloletnim doświadczeniem i obiektem zlokalizowanym przy ul. Ptasiej, z którym podpisano umowę powołującą nową spółkę.

Tak powstała firma Duda-Watin, która po rekrutacji najlepszych Pracowników, ich przeszkoleniu oraz dostosowaniu obiektu do standardów Mercedes-Benz rozpoczęła oficjalną działalność w połowie maja 2005 roku.

Dysponując początkowo obiektem o powierzchni ponad 2.100 m. zlokalizowanym na działce o powierzchni 7.000 m. kw., oraz przede wszystkim wysoce zaangażowaną, wykwalifikowaną załogą, wspartą nowoczesną technologią, zyskała wśród Klientów opinię specjalistów, którzy w każdym obszarze dążą do perfekcyjnej jakości. Dzięki zaangażowaniu Właścicieli oraz Pracowników szybko stała się liderem pod względem sprzedaży i obsługi samochodów Mercedes-Benz w Wielkopolsce.

11 lat, które za nami, to okres zmian, dynamicznego rozwoju oraz wielu wyróżnień, także w skali europejskiej. W roku 2008 salon uzyskał jedną z najwyższych ocen w zakresie jakości obsługi i poziomu zadowolenia Klientów Mercedes-Benz, której potwierdzeniem jest Europejską nagroda CSI No. 1. W 2011 roku, Marcin Duda, Prezes Zarządu i dotychczasowy współudziałowiec Duda-Watin, przejął udziały wspólnika i został wyłącznym właścicielem punktu dealerskiego, który zmienił nazwę na Duda-Cars.

W połowie 2013 roku rozpoczęła się rozbudowa i przebudowa istniejącej infrastruktury, której efektem stał się, oddany do użytku w czerwcu 2014 roku, najnowocześniejszy obiekt Mercedes-Benz w Polsce. Na powierzchni działki blisko 10.000 m kw., powstał obiekt o powierzchni użytkowej ponad 3.900 m kw. W naszym poznańskim salonie prezentowane są jednocześnie 22 samochody osobowe i dostawcze. Oferta poszerzona została o markę smart, a także duży nacisk położny został na wydzielenie przestrzeni AMG Performance Center, którego ekspozycja jest już największą w Polsce.

Nasze dotychczasowe zaangażowanie, pasja do motoryzacji i dbałość o szczegóły zaowocowały przyznaniem w 2014 roku najważniejszego tytułu: Dealera Roku 2014.

W jubileuszowy - 10 rok działalności - wkroczyliśmy uruchamiając Stację Kontroli Pojazdów oraz wyodrębniając dział Pre-Owned, zajmujący się obsługą Klientów na najwyższym poziomie w zakresie samochodów używanych.

Ale to nie wszystko – nasze ambitne plany sięgają daleko, na kolejne dziesięciolecia … Wiosną ubiegłęgo roku nabyliśmy dużą działkę na północy Poznania, w bezpośrednim sąsiedztwie zjazdu z obwodnicy. Wkrótce rozpoczniemy inwestycję, w efekcie której powstanie najnowocześniejsze w Polsce Centrum Napraw Blacharsko-Lakierniczych oraz wyspecjalizowany w sprzedaży i obsłudze samochodów dostawczych Van Pro Center.

Na osi czasu naszej firmy, która w ubiegłym roku obchodziła 10-lecie istnienia, pojawił się właśnie przełomowy moment. W nową dekadę weszliśmy jako diler rozszerzający zasięg swojej działalności o kolejne województwo. Dzięki przejęciu firmy Frączak, posiadającej swoje obiekty we Wrocławiu przy ul. Olsztyńskiej 1 i w Lesznie przy ul. Balonowej 55, jesteśmy obecni także na Dolnym Śląsku. Pracujemy intensywnie nad tym, żebyście mogli Państwo odnaleźć ten sam najwyższy standard obsługi niezależnie od tego, który z naszych obiektów wybierzecie. Odwiedzając nasze nowe lokalizacje, spotkacie w nich ten sam Zespół, który służył pomocą pod szyldem firmy Frączak.

Nasza załoga liczy już ponad 250 osób – wysokiej klasy specjalistów. Prowadzimy stałą rekrutację wyszukując najlepszych Pracowników na rynku oraz szkoląc dotychczasowych. Najważniejsze jednak, co osiągnęliśmy przez te wszystkie lata to … Wasze zaufanie!

Tysiące sprzedanych samochodów, dziesiątki tysięcy usług serwisowych, setki tysięcy sprzedanych części, akcesoriów i gadżetów, miliony sympatycznych spotkań podczas Waszych wizyt w salonie Poznaniu, a od niedawna także we Wrocławiu i Lesznie, oraz na setkach imprez zewnętrznych.

To wszystko nie spełniłoby się, bez Waszego przekonania, że Duda-Cars jest najlepszym miejscem, w którym chcecie być obsługiwani. Dziękujemy Wam za to niezmiernie!

Obiecujemy także, że przez kolejne dziesięciolecia dołożymy wszelkich starań, by to właśnie nasi Klienci stanowili centrum uwagi, by zawsze jakość Waszej obsługi była nadrzędnym celem dla nas wszystkich.

Dziękujemy,

Duda-Cars Team.