Mercedes-Benz

Oryginalne Części Mercedes-Benz.
Część Twojego sukcesu.

Oryginalne Części Mercedes-Benz odznaczają się doskonałą jakością, sprawdzonym bezpieczeństwem i wysokim stopniem niezawodności.
Oryginalne Części Mercedes-Benz

Łączą one całe nasze know-how, jako producenta pojazdów: są konstruowane specjalnie do samochodów Mercedes-Benz i poddawane intensywnym testom, a więc zawsze idealnie pasują do konkretnego pojazdu i gwarantują perfekcyjne współdziałanie wszystkich podzespołów w samochodzie.

W szeroko zakrojonych testach podczas realnej eksploatacji muszą potwierdzać swoją niezawodność i jakość – również w warunkach ekstremalnych. Tylko jeżeli spełniają surowe wytyczne Mercedes-Benz, są dopuszczane do sprzedaży.

Z tego względu Oryginalne Części Mercedes-Benz stanowią pierwszy wybór, jeśli chodzi o właściwości jezdne, komfort i utrzymanie wartości pojazdu. Zapewniają optymalną funkcjonalność, trwałość i wytrzymałość.

Państwa korzyści w skrócie:
  • Dokładne dopasowanie do pojazdu Mercedes-Benz
  • Kompleksowo sprawdzona jakość Oryginalnych Części Mercedes-Benz gwarantująca optymalne bezpieczeństwo
  • Wysoka niezawodność i trwałość zapewniające maksymalną dyspozycyjność pojazdu
  • Wytrzymałe materiały optymalnie chroniące przed zużyciem
  • Szybki, wyspecjalizowany i znormalizowany montaż eliminujący długie przestoje
  • Ekonomiczność i utrzymanie wartości samochodu dostawczego przez długi czas
Oryginalne Zestawy Hamulcowe Mercedes-Benz

Oryginalne Zestawy Hamulcowe Mercedes-Benz.
Krótsza droga hamowania, dłuższa żywotność.

Zdarzają się sytuacje, gdy bardzo ważne jest, jak szybko samochód zostanie zatrzymalny. Oryginalne Zestawy Hamulcowe Mercedes-Benz są idealnie dobrane i gwarantują idealną współprace z systemami bezpieczeństwa w Państwa samochodzie, takimi jak ABS czy ESP. Zostały opracowane specjalnie z myślą o Pańsywa samochodzie. Zapewniają najwyższą skuteczność, a tym samym możliwie najkrótrzą drogę hamowania, nawet przy ekstremalnych obciążeniach. Wysokiej jakości materiały zapewniają długotrwałe użytkownie oraz ochronę przed korozją. To się opłaca - wysoki poziom bezpieczeństwa przy zachowaniu umiarkowanych kosztów.

Oryginalne Filtry Powietrza Mercedes-Benz

Oryginalne Filtry Powietrza Mercedes-Benz.
Czyste powietrze dla czystego silnika.

Czyste powietrze jest niezbędne dla skutecznej i wydajnej pracy każdego silnika. Oryginalne Filtry Powietrza Mercedes-Benz łączą wysoką wydajność filtracji powietrza z wysoką przepustowością. Oznacza to, że kurz i brud nie mają szans na dotarcie do komory spalania, a Państwa silnik ma zapewnioną odpowiednią ilość powietrza do pracy. Przez cały okres międzyprzeglądowy, chroniąć tym samym nie tylko środowisko, ale i Państwa porfel.

Oryginalne Filtry Oleju Mercedes-Benz

Oryginalne Filtry Oleju Mercedes-Benz.
Pełna ochrona silnika.

Oryginalne Filtry Oleju Mercedes-Benz, dzięki dużej i dopracowanej powierzchni filtracyjnej, zapewniają sprawne usuwanie wszelki zanieczyszczeń z oleju silnikowego. Zapobiegają w ten sposób uszkodzeniom układu wtryskowego i silnika Państwa samochodu dostawczego. Wysoka jakość gwarantuje długą żywotność filtra oleju. Dzięki temu silnik ma zapewnioną wysoką wydajndej chwili, odpłacając się tym samym niskim zużyciem paliwa.

Oryginalne Zderzaki Mercedes-Benz

Oryginalne Zderzaki Mercedes-Benz.
Doskonałe dopasowanie dla maksymalnej ochrony.

O wypadkach warto jak najszybciej zapominać. Oryginalne Zderzaki Mercedes-Benz to nie tylko doskonałe dopasowanie - to także przywrócenie wyglądu Państwa samochodu do stanu z pierwszego dnia użytkowania. Zderzaki są również kluczowym elementem samochodu, zapewniając ochronę nie tylko dla kierowców, ale również dla pieszych. Przednie, Oryginalne Zderzaki Mercedes-Benz zaprojektowane są dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa, aerodynamiki i wydajności - chroniąc tym samym wszystkie czołowe komponenty samochodu.

Oryginalne Amortyzatory Mercedes-Benz

Oryginalne Amortyzatory Mercedes-Benz.
Pełne bezpieczeństwo nawet na nierównej drodze.

Najwyższy komfort i bezpieczeństwo, nawet na nierównych drogach. Oryginalne Amortyzatory Mercedes-Benz wytłumią największe wstrząsy powodowane kiepską nawierzchnią i pozwolą na zachowanie obranego toru jazdy. Dodatkowo, dzięki doskonałemu dopasowaniu Oryginalnych Amortyzatorów Mercedes-Benz do pozostałych elementów zawieszenia, unikną Państwo przyśpieszonego zużycia i konieczności wymiany tych elementów. Dodatkowo, otrzymują Państwo gwarancje poprawnego działania wszystkich systemów bezpieczeństwa w Państwa samochodzie.