Kredyt 0% 33/33/33

Kup wymarzonego Mercedesa na promocyjny kredyt i poczuj satysfakcję z zerowego oprocentowania.

Kredyt 0% 33/33/33 to klasyczny kredyt, tyle, że w wyjątkowo atrakcyjnej ofercie przygotowanej pod wyjątkowy samochód. Wybrany przez siebie samochód spłacić w 3 częściach. Wpłacając na początku 1/3 wartości wymarzonego auta staniesz się jego właścicielem. Druga rata będzie płatna po 12 miesiącach, a trzecia po 24 miesiącach. Oprocentowanie nominalne wynosi 0%. Jest to rozwiązanie idealne dla osób, które chcą być właścicielem pojazdu od początku i używać go trochę dłużej.
Poznaj wyjątkowe korzyści:

  • Nominalna stopa procentowa 0%
  • Spłata w trzech ratach płatnych co 12 miesięcy bez żadnych odsetek
  • Możliwość rozłożenia ostatniej spłaty na miesięczne raty
  • Na początek wpłacasz 1/3 wartości pojazdu
  • Dodatkowa opcja ubezpieczenia pojazdu w promocyjnej stawce.

Szczegóły umowy:

1. Udział własny – Na początku wpłacasz tylko 33% wartości pojazdu, opłatę za zestaw rejestrowy w wysokości 200 zł oraz opłatę przygotowawczą (1,99% ceny pojazdu).
2. Rata płatna po 12 miesiącach - Kolejną część 33% kredytu spłacasz po roku nie płacąc wcześniej żadnych rat miesięcznych.
3. Rata balonowa po 24 miesiącach - Po drugim roku od zawarcia umowy do zapłaty pozostaje ostatnia kwota, którą możesz spłacić jednorazowo lub rozkładając ją na miesięczne raty.

* Wysokość opłaty przygotowawczej w ofercie promocyjnej Kredyt 0% 33/33/33, wyrażona jako procent ceny brutto sprzedaży pojazdu. Nominalna stopa oprocentowania wynosi 0%.
Oferta Mercedes-Benz Bank. Czas promocji ograniczony. Szczegóły w salonach Mercedes-Benz.