Mercedes-Benz

Rowery Rotwild

Duda-Cars S.A. - Oficjalny Dystrybutor Marki Rotwild w Polsce.
rotwild

Rotwild i AMG udało się połączyć wspólną pasję do produktów najwyższej jakości, co zaowocowało powstaniem zaawansowanych technologicznie rowerów.


Duda-Cars, autoryzowany dealer Mercedes-Benz, AMG i Smart, posiadający oddziały w Poznaniu, Wrocławiu i Lesznie, stała się oficjalnym dystrybutorem niemieckiej marki rowerowej Rotwild w Polsce.

Decyzja o wprowadzeniu na polski rynek marki Rotwild podyktowana jest przede wszystkim jej charakterem oraz jakością produktów. Wartości jakie łączą ją z marką AMG, to m.in. bezkompromisowe podejście do jakości, najnowsze technologie oraz manufakturowa produkcja w oparciu o wiedzę i doświadczenie inżynierów Rotwild, wspieranych przez specjalistów z AMG.

Rowery znajdujące się w naszej ofercie to połączenie roweru wyścigowego, niepowtarzalnego designu i niemieckiej myśli technicznej. Producentom Rotwild i AMG udało się połączyć wspólną pasję do produktów najwyższej jakości, co zaowocowało powstaniem zaawansowanych technologicznie rowerów. Zostały one zaprojektowane tak, by charakteryzować się możliwie niską masą i wysokim komfortem pracy zawieszenia oraz doskonałym wyposażeniem. Rowery Rotwild są połączeniem najnowocześniejszych technologii z unikalną konstrukcją.

Mamy nadzieję, że zachęciliśmy Państwa tym krótkim opisem i zechcecie Państwo zapoznać się z ofertą jednych z najbardziej wyjątkowych rowerów na świecie, inspirowanych i korzystających z doświadczeń jednej z najlepszych marek samochodów sportowych w historii.

Wszelkich dodatkowych informacji udzielą Państwu nasi Doradcy:
tel. kom.: +48 885 700 410
e-mail: kontakt@rotwild.pl.
Zapraszamy również na naszą stronę internetową: http://www.rotwild.pl/
Rowery Rotwild w naszej ofercie:
rotwild

Race.
Cechujące się lekkością i sztywnością konstrukcji rowery karbonowe ROTWILD o wysokich parametrach technologicznych zostały zaprojektowane w sposób spełniający wymogi zawodowych konkurencji sportowych. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów i najdoskonalszych procesów produkcyjnych zapewnia najwyższe bezpieczeństwo jazdy i perfekcyjną stateczność na każdym kilometrze trasy. Połączenie specjalnie dobranych cech geometrii oraz wysokiej dynamiki ramy umożliwia precyzyjne sterowanie w każdej sytuacji na drodze bez kompromisu dla wygody jazdy. Dzięki tym rozwiązaniom każdy podjazd czy zjazd pozwoli cieszyć się wysoką wydajnością i dynamiką.

rotwild

Cross Country.
Wąska, sportowa pozycja siedząca, optymalne parametry podjazdu, przyczepność, płynność jazdy oraz wysokie bezpieczeństwo podczas zjazdu – oto wartości leżące u podstaw naszego sportowego modelu C. Sztywna rama XCS z czterema punktami obrotu i tylnym zawieszeniem z ogniwem Horsta oferuje skok rzędu 125 mm lub 135 mm, zależnie od rozmiaru kół, a dzięki swojej wysokiej progresji zapewnia szybką reakcję bez efektu „wpadania” widelca.

rotwild

All Mountain.
Dzięki możliwości zmiany rozmiaru kół, tylnego zawieszenia i sterów nasze wielofunkcyjne modele X sprawdzają się na każdej powierzchni. Rama XCS z czterema punktami obrotu i tylnym zawieszeniem z ogniwem Horsta oraz skokiem rzędu 145 specjalnie zaadaptowana do wymagań All Mountain zapewnia przystosowaną do napędu jazdę po wzniesieniach pozbawioną efektu bujania oraz dokładną reakcję przy zachowaniu dostatecznego zapasu skoku zawieszenia podczas zjazdów.

rotwild

Enduro.
Oprócz zwiększonego skoku zawieszenia Enduro MTB odznacza się przede wszystkim doskonałymi osiągami podczas zjazdu. Aktywna rama XMS z czterema punktami obrotu i tylnym zawieszeniem z ogniwem Horsta oraz skokiem rzędu 165 pozwala pojazdowi reagować niezwykle szybko, jak również wysoką progresję końcową, jednocześnie zachowując stabilny średni zakres skoku. Zredukowana długość tylnego trójkąta (chainstay) oraz ostry kąt nachylenia siodełka zapewniają dużą zwrotność oraz dobre parametry podjazdu.

rotwild

Turystyczne.
Modele T to prawdziwie uniwersalne pojazdy łączące w sobie w przemyślny sposób sportowy charakter rowerów górskich z wygodą użytkowania roweru turystycznego, w pełni gwarantując pozytywne odczucia na długich trasach. Wyważony kąt nachylenia sztycy i główki ramy w modelach T zapewniają najlepszą możliwą zwrotność, natomiast wyjątkowa sztywność ramy gwarantuje wysokie bezpieczeństwo jazdy.

Galeria zdjęć (kliknij na miniaturkę, aby powiększyć):