Mercedes-Benz

Legends Duda-Cars

We make your dreams come true.
evo

Uczestnicząc w wyznaczaniu trendów przez markę Mercedes-Benz, jako jej dealer, Duda-Cars, chce mieć jednocześnie swój udział w zachowywaniu niezwykle bogatego dziedzictwa producenta. Dlatego też wyjątkowy stosunek do produktów koncernu Daimler wyraża także poprzez wyszukiwanie, odrestaurowywanie i tworzenie kolekcji najbardziej kultowych modeli, jakie kiedykolwiek zjechały z taśm montażowych Mercedes-Benz.

Usługi

Łączymy przeszłość z przyszłością.

Nasza kolekcja składa się wyłącznie z samochodów wyróżniających się ponadczasowym designem, wyjątkowymi osiągami oraz pociągającym urokiem. Poza możliwością wyboru swojego wymarzonego klasyka oferujemy także realizację indywidualnych zleceń zakupowych oraz profesjonalny serwis mechaniczny dedykowany oldtimerom. Kochamy to co robimy, dlatego każde klasyczne auto przechodzi drobiazgową inspekcję techniczną i profesjonalny car detailing.

Serwis i odbudowa Twoich klasyków

Wyjątkowe samochody klasyczne wymagają wyjątkowej troski. Dlatego poza sprzedażą klasycznych Mercedesów, specjalizujemy się także w przywracaniu ich sprawności technicznej i fabrycznego blasku. Dzięki zespołowi doświadczonych mechaników-pasjonatów, dostępowi do bogatej bazy oryginalnych części zamiennych i akcesoriów, oraz nowoczesnemu zapleczu technicznemu, możemy wiele zaoferować. Każda odbudowa realizowana jest zgodnie ze standardami technologicznymi producenta auta.

Oryginalne części Mercedes‑Benz

Wierne zachowanie fabrycznego stanu każdego klasyka wymaga stosowania tylko oryginalnych części zamiennych. Dzięki dostępowi do światowych zasobów magazynowych producenta, jesteśmy w stanie sprowadzić dowolny element do każdego modelu Mercedes-Benz.Większość z tych części to fabrycznie nowe elementy z epoki lub wciąż produkowane nowe elementy do klasycznych pojazdów.

Renowacja klasyków

W Legends przywiązujemy szczególną uwagę do profesjonalnej, i jak najbardziej zgodnej z oryginałem odbudowy pojazdu. Całemu procesowi towarzyszy dokumentacja zdjęciowa, tak by klient na każdym etapie miał wgląd w postęp prac. Dzięki dostępowi do nowoczesnych narzędzi, bazy części zamiennych czy wyspecjalizowanego studia autodetailingowego, możemy zaproponować zarówno częściową renowację, odświeżenie powłoki lakierniczej lub wnętrza, lub kompletną odbudowę pojazdu.

Poszukiwania wymarzonego klasyka

Dzięki licznym kontaktom i współpracownikom w różnych zakątkach globu, jesteśmy w stanie sprowadzić nawet najrzadszy model z dowolnego miejsca na świecie. Jeśli marzy Ci się prawdziwy oldtimer, oferujemy profesjonalną pomoc w poszukiwaniach i zakupie Twojego wymarzonego klasyka.

Kontakt:

Jeżeli chcesz dowiedzieć się wiecej na temat któregokolwiek z klasyków w naszej ofercie, porozmawiać o finansowaniu, ubzepieczniu czy też poznać ofertę serwisową to zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź drogą e-mailową:

Telefon:+48 61 623 52 33
E-mail: classic@duda-cars.mercedes-benz.pl

Zobacz aktualną ofertę dostępnych aut z kolekcji Legends Duda-Cars na: https://legendscars.pl/