Mercedes-Benz

Nowe Oddziały - Wrocław, Leszno

Szanowni Państwo,

Na osi czasu naszej firmy, która w ubiegłym roku obchodziła 10-lecie istnienia, pojawia się właśnie przełomowy moment. W nową dekadę wchodzimy jako dealer rozszerzający zasięg swojej działalności o kolejne województwo. Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że dzięki przejęciu firmy Frączak, posiadającej swoje obiekty we Wrocławiu przy ul. Olsztyńskiej 1
i w Lesznie przy ul. Balonowej 55, będziemy obecni także na Dolnym Śląsku. Połączenie dwóch niezależnych firm, w jedną dużą, trójobiektową, jest nie lada wyzwaniem organizacyjnym. Będziemy robić wszystko, by przebiegło ono możliwie sprawnie i szybko, tak byście mogli Państwo odnaleźć ten sam najwyższy standard obsługi niezależnie od tego, który z naszych obiektów wybierzecie. Odwiedzając nasze nowe lokalizacje, spotkacie w nich ten sam Zespół, który służył Wam pomocą pod szyldem firmy Frączak.

Wszystkim dotychczasowym jak i przyszłym Klientom firmy Duda-Cars oraz obecnym firmy Frączak, dziękujemy za zaufanie i współpracę. Mamy nadzieję, że zarówno w naszych wszystkich obiektach, jak i podczas korzystania z bogatego zakresu oferowanych w nim usług, znajdziecie Państwo potwierdzenie najwyższej jakości, nad której udoskonalaniem pracujemy nieustannie od lat. Do zobaczenia w Poznaniu, we Wrocławiu i w Lesznie!